Image default
Wypowiedzi

Le Tissier: Juan Mata jest niedoceniany

628-390-mata-18

Matt Le Tissier na łamach „Sky Sports” powiedział po meczu Manchesteru United z Arsenalem, że ze względu na swój brak szybkości Juan Mata jest piłkarzem niedocenianym.

Mata był latem w związku z zatrudnieniem Jose Mourinho na stanowisku menadżera Czerwonych Diabłów silnie łączony z odejściem z Old Trafford . Portugalczyk za czasów pracy z Hiszpanem w Chelsea zarzucał mu brak zaangażowania w grę defensywną i poprzez regularne pomijanie go w ustalaniu wyjściowego składu, popadł z nim w konflikt, który skończył się transferem do Manchesteru United.

Po przyjściu „The Special One” na Old Trafford, sugerowano że może on chcieć pozbyć się Maty, jednak rzeczywistość okazała się zgoła odmienna, a Hiszpan jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy Czerwonych Diabłów.

Po zremisowanym 1-1 meczu z Arsenalem, w którym Mata zdobył bramkę, ekspert „Sky Sports” i były piłkarz Southampton, Matt Le Tissier powiedział, że Hiszpan jest piłkarzem niedocenianym.

Zawsze miałem słabość do Juana Maty. Ma on ogromny talent, ale brakuje mu szybkości, co mi o kimś przypomina. Jest on niedoceniany ponieważ brakuje mu szybkości, al ja zawsze bardzo go lubiłem.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka