Image default
Wypowiedzi

Rooney: Okazano mi brak szacunku

628-390-rooney-eng-6

Wayne Rooney odpowiedział na krytykę, której doświadczył ostatnio w mediach twierdząc, że dziennikarze okazali mu brak szacunku publikując na pierwszej stronie „The Sun” zdjęcie, na którym jest on pod wpływem alkoholu.

Po wygranej Anglii ze Szkocją w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata, Rooney świętował sukces w hotelu wraz z innymi piłkarzami, robiąc przy tym zdjęcia z fanami. Jedno ze zdjęć będącego pod dużym wpływem alkoholu kapitana reprezentacji Anglii trafiło następnego dnia na okładkę gazety powodując burzę w mediach.

Niektóre gazety sugerowały, że po takim zachowaniu, Rooney powinien stracić opaskę kapitańską w reprezentacji, a selekcjoner Gareth Southgate powinien odsunąć go od kadry.

31-latek przeprosił za zaistniałą sytuację wydając oficjalne oświadczenie, w którym żałował swojego zachowania, to jednak nie uchroniło go przed wylaniem na niego wiadra pomyj w mediach.

Po meczu z Arsenalem Rooney zdecydował się odpowiedzieć na krytykę, której doświadczył w ostatnich dniach:

To wszystko przebiegło haniebnie. Jestem dumny z gry dla mojego kraju i z moich osiągnięć, a jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa.

– Moim zdaniem to co się wydarzyło przebiegło w bardzo niedobry sposób. Okazano mi w ten sposób brak szacunku i myślę, że już wystarczy tego. To wszystko co chciałem powiedzieć.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka