Mata: Jestem sfrustrowany

628-390-mata-watford

Juan Mata zdobył gola na 1:0 w meczu Manchester United – Arsenal. Hiszpan opuścił plac gry w 85. minucie, a chwilę później gości wyrównali i urwali Czerwonym Diabłom cenne dwa punkty.

Będę szczerzy. Jestem bardzo sfrustrowany. Byliśmy bardzo blisko zwycięstwa. Niestety tak wyglądają realia futbolu i Premier League. Każdy zespół walczy do końca i nasi dzisiejsi rywale to udowodnili. Mieli jedną okazję na zdobycie bramki i ją wykorzystali.

– Giroud popisał się bardzo dobrą główką. Niestety jego gol zabrał nam dwa punkty.

Jedną z kontrowersji jest interwencja Nacho Monreala z pierwszej połowy spotkania. Według wielu fanów Hiszpan faulował Antonio Valencię, więc Manchester United powinien otrzymać rzut karny.

Nie wiem, co się tam wydarzyło. Wiem tylko, że Valencia nie jest typem zawodnika, który łatwo się przewraca.