Image default
Wypowiedzi

Mourinho: Nic Wam nie powiem na temat Smallinga, macie swoje źródła!

628-390-mourinho-13

Jose Mourinho na dzisiejszej konferencji prasowej odmówił komentowania kwestii kontuzji Chrisa Smallinga. Portugalczyk był oburzony tym, co media wypisują na temat obrońcy United i odmówił informowania ich w tej sprawie.

Angielskie gazety donosiły w ostatnich dniach, że Chris Smalling jest kontuzjowany i może nie zagrać przez miesiąc, próbując wywołać sensację odnośnie wcześniejszej publicznej krytyki Mourinho skierowanej do angielskiego obrońcy.

Nie możecie pytać o Chrisa Smallinga, ponieważ macie swoje źródła, którym ufacie. Wierzycie w to co powiedzą Wasze źródła, robiliście to przez ostatnich 15 dni, dlatego nie pytajcie mnie teraz bym odnosił się do słów Waszych źródeł.

– Nie skomentuję zatem tematu Chrisa Smallinga, macie pełne zaufania relacje ze własnymi źródłami, piszecie, mówicie, komentujecie i krytykujecie. Nie powiem słowa. Tworzycie wielkie nagłówki na podstawie informacji ze swoich źródeł, dlatego nie jestem zainteresowany komentowaniem jego [Smallinga] sytuacji – powiedział Mourinho na dzisiejszej konferencji prasowej przed meczem z Arsenalem.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka