Image default
Wypowiedzi

„Gdybym był skautem United, przyciągnąłbym Sanchesa do klubu za włosy!”

628-390-renato-sanches-3

Rio Ferdinand jest zdumiony, że Manchester United nie podjął walki o pozyskanie Renato Sanchesa. Ostatecznie utalentowany Portugalczyk trafił w minione lato do Bayernu Monachium.

Ferdinand, który był częścią składu Manchesteru United, który w 2013 roku wygrywał mistrzostwo Anglii uważa, że Czerwone Diabły bardzo by skorzystały na tym, gdyby z całych sił postarały się o pozyskanie Renato Sanchesa.

Były obrońca Czerwonych Diabłów powiedział, że gdyby był on skautem Manchesteru United, to przyciągnąłby byłego piłkarza Benfiki Lizbona na Old Trafford za włosy.

Gdybym był skautem Manchesteru United, Renato Sanches byłby już w klubie. Przyciągnąłbym go do klubu za włosy – powiedział Ferdinand.

Renato to nowoczesny piłkarz: agresywny, silny, z dobrą techniką, potrafiący strzelać i podawać. Lubię go. To młody piłkarz, ale biorący na siebie odpowiedzialność – dodał.

19-latek dołączył do Bayernu Monachium za 35 milionów euro w maju tego roku. Jose Mourinho wyjawił wcześniej, że sam również obserwował Sanchesa, jednak gdy stawał się on menadżerem United, piłkarz zamienił już Lizbonę na Monachium.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka