Image default
Wypowiedzi

Zlatan pewny wygrania mistrzostwa z United

628-390-shaw-zlatan

Zlatan Ibrahimović w wywiadzie udzielonym „Inside United” przekazał, że jest pewien iż wygra z Manchesterem United mistrzostwo Anglii. Szwed wyraził też podziw do wielkości klubu z Old Trafford i odpowiedział na pytanie o ulubione trofeum, które wygrał.

Ibrahimović zdobywał mistrzostwa gdziekolwiek grał i nie jest tajemnicą, że jego celem jest wygranie kolejnego tytułu, tym razem w angielskiej Premier League.

Byłoby fantastycznie. Gdy wygram tytuł Premier League, następnego dnia przestanę grać w futbol… prawie! Brakowało nam trochę szczęścia w ostatnich meczach, ale wciąż wierzymy, a gdy wierzymy to to osiągniemy. Przy odrobinie szczęścia wygram tytuł i wiem, że go wygram! – powiedział Zlatan w wywiadzie dla „Inside United”.

Szwed zdobywał trofea z tak dużymi klubami jak Barcelona, PSG czy Milan, jednak podkreśla on, że United w porównaniu do wymienionej trójki, jest naprawdę wielkim klubem.

Grałem w kilku wielkich klubach, każdy z tych klubów był wielki, a jeśli nie był to stawał się nim, gdy do niego trafiałem! Wszystko co tu robimy jest ogromne, nie lokalne, ale globalne, ma to Światowy zasięg – dodał.

Gdy ma się na koncie 25 trofeów podczas pełnej sukcesów kariery, ciężko wybrać wyjątkowe trofeum, nawet dla Ibry.

Każdy medal ma swoją historię. Trudno wskazać jeden, ponieważ mam medale z każdego kraju, w jakim grałem – zakończył.

Zlatan zdobył do tej pory jedno trofeum z United – Tarczę Wspólnoty, lecz jak sam twierdzi, jest to jeden z wielu medali które zdobędzie z Czerwonymi Diabłami.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka