Image default
Kontuzje

Independent: Bailly wróci do gry w grudniu

628-390-bailly-5

Eric Bailly, który nabawił się kontuzji kolana w meczu z Chelsea i miał być nieobecny przez co najmniej dwa miesiące, prawdopodobnie wróci do gry już w grudniu – informuje „The Independent”.

Uraz Iworyjczyka był dużym osłabieniem United, które w obliczu jego nieobecności, a także kontuzji Chrisa Smallinga musiała w ostatnich spotkaniach grać w nieco eksperymentalnym ustawieniem z lewonożnymi Daleyem Blindem i Marcosem Rojo na środku bloku defensywnego.

Zdaniem „The Independent” rehabilitacja Erica Bailly przebiega dużo lepiej niż początkowo przewidywano i ma on wrócić do gry w ciągu miesiąca i jest szansa, że będzie gotów do gry już w spotkaniu z Tottenhamem 11 grudnia.

Jeśli reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej faktycznie wróci do gry w grudniu, to i tak będzie on do dyspozycji Jose Mourinho tylko przez kilka tygodniu, gdyż w styczniu prawdopodobnie wyjedzie on na Puchar Narodów Afryki, dlatego niewykluczone, że Portugalczyk będzie chciał sprowadzić w najbliższym oknie transferowym jeszcze jednego defensora.

Podobne artykuły

Fosu-Mensah wraca do klubu na rehabilitację

adi87a

Ole o sytuacji Rashforda i Martiala przed meczem z Southampton

adi87a

Ole tłumaczy absencję Alexisa w meczu z Tottenhamem

adi87a