Image default
Transfery

Zlatan opuści Old Trafford po zakończeniu sezonu?

628-390-zlatan-6

LA Galaxy może być jedną z opcji dla Zlatana Ibrahimovicia po zakończeniu sezonu,  jeżeli ten nie przedłuży kontraktu z United – informuje The Mirror.

Klub z MLS wierzy, że 35-letni napastnik może być otwarty na transfer do Stanów Zjednoczonych po wygaśnięciu kontraktu z drużyną z Old Trafford. Los Angeles Galaxy stara się odejść od trendu podpisywania kontraktów z graczami w zaawansowanym wieku, ale Ibrahimowić z racji statusu gwiazdy ma być wyjątkiem, gdyż będzie mógł  podnieść atrakcyjność rozgrywek MLS.

Przenosiny Ibrahimovicia do klubu ze StubHub Center prawdopodobnie wykluczyły by transfer Wayne’a Rooney, dla którego Galaxy również jest jedną z opcji, w przypadku braku szans gry w United. Szwedzki napastnik jest bardziej prawdopodobnym celem niż kapitan Czerwonych Diabłów, gdyż ten ma jeszcze przed sobą jeszcze dwa lata kontraktu.

Oczywiście jest wciąż szansa, że Zlatan przedłuży o kolejny rok umowę z Manchesterem United, jednak wszystko zależy od formy, jaką Szwed będzie prezentował do końca sezonu, a ta w ostatnich kilku spotkaniach jest znacznie poniżej oczekiwań.

Podobne artykuły

Sky Sports: James ustalił warunki kontraktu z Man Utd

adi87a

Record: United zapłaci 120 mln za Felixa?

Mateusz Motyka

Galtier: Nicolas Pepe odejdzie z Lille

adi87a