Image default
Wypowiedzi

Scholes: Przed nami dwa bolesne sezony

628-390-scholes

Paul Scholes jest zdania, że klub będzie nadal grał poniżej oczekiwań, dopóki Jose Mourinho nie dostanie czasu na uformowanie takiego składu, jakiego oczekuje – powiedział Anglik po przegranym meczu United z Fenerbahce.

Legendarny były piłkarz Czerwonych Diabłów określił wczorajszą porażkę jako depresyjną i powiedział, że według niego jego były klub będzie się podobnie prezentował przez kolejne dwa lata.

Bramki byłych piłkarzy Sunderlandu, Moussy Sowa i Jermaina Lensa, mimo pięknego gola Wayne’a Rooneya w końcówce spotkania, skazały United na porażkę w Stambule. Po tej przegranej Czerwone Diabły spadły na 3 pozycje w tabeli grupy A Ligi Europy, tracąc jeden punkt do Fenerbahce i Feyenoordu.

Zdaniem Scholesa, United, które skończyło poprzedni sezon Premier League na zaledwie 5 pozycji, ma przed sobą jeszcze dwa lata słabszej gry, zanim Jose Mourinho uformuje swoją drużynę.

Mamy za sobą trzy naprawdę bolesne lata i myślę, że kolejne 18 czy 24 miesiące będą podobne.

– Dopóki menadżer nie dostanie trzech czy czterech okienek transferowych, by zbudować drużynę, której chce. Myślę, że w ciągu dwóch lat ta drużyna będzie nie do poznania. Pokazali w kilku ostatnich latach, że z tym składem nie są w stanie wygrać ligi – powiedział Scholes dla „BT Sport”.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka