Image default
Wypowiedzi

Mourinho: Nie będzie reakcji na oskarżenie FA

628-390-mourinho-13

Jose Mourinho na dzisiejszej konferencji prasowej przed meczem Manchesteru United z Fenerbahce zapowiedział, że nie będzie żadnej reakcji z jego strony na oskarżenie wystosowane w jego kierunku przez Angielską Federacje Piłkarską.

FA poinformowała wczoraj, że Jose Mourinho został oskarżony o niewłaściwe zachowanie wobec arbitra Marka Clattenburga podczas sobotniego meczu Manchesteru United z Burnley. Portugalczyk był wściekły na sędziego, że nie podyktował w pierwszej połowie rzutu karnego za atak Jona Flanagana na Matteo Darmiana.

Menadżer Czerwonych Diabłów czekał w przerwie na Clattenburga w tunelu prowadzącym do szatni i miał powiedzieć mu kilka gorzkich słów, za co tuż po przerwie został odesłany na trybuny.

Na dzisiejszej konferencji prasowej, Jose Mourinho zapytany o oskarżenie wystosowane wobec niego przez FA, odpowiedział krótko:

– Nie będzie żadnej reakcji.

Portugalczyk prawdopodobnie uznał, że nie ma szans na uniewinnienie, a w przypadku złożenia odwołania groziło by mu zawieszenie na 2 mecze, zaś w związku z akceptacją oskarżenia, powinno się skończyć na tylko 1 meczu spędzonym na trybunach.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka