Image default
Klub

Le Parisien: Zlatan może zostać zawieszony

628-390-zlatan-galatasaray-2

Zlatan Ibrahimovic nie jest ostatnio w dobrej formie, wydaje się jednak, że to nie koniec jego problemów.Francuski dziennikarz Julien Laurens w artykule dla „Le Parisien” przekazał, że Szwed może zostać ukarany za zachowanie, jakiego dopuścił się w spotkaniu EFL Cup z Manchesterem City.

Laurens mieszka na co dzień w Anglii i jest częstym gościem BBC i BT Sport. Za pośrednictwem „Le Parisien” przekazał on, że Ligowy Komitet Dyscyplinarny przyjrzy się jego zachowaniu wobec Nicolasa Otamendiego w spotkaniu z Manchesterem City, kiedy to Ibrahimovic złapał się za genitalia sugerując, że Argentyńczyk ich nie ma.

Gest Ibrahimovicia skierowany do Otamendiego:

Gdy do końca spotkania z Manchesterem City zostało tylko kilka minut, Paul Pogba zaatakował wślizgiem Nicolasa Otamendiego, co nie spodobało się Argentyńczykowi. W sprawę szybko wmieszał się Ibrahimovic, wykonując widoczny na filmie gest i wymieniając z obrońcą City kilka „ciepłych” słów.

Ligowy Komitet Dyscyplinarny przyjrzy się temu incydentowi. To pierwszy problem Ibry w nowym kraju i może on zostać za to zawieszony – pisze Laurens w „Le Parisien”.

Do tej pory nie ma żadnej oficjalnej informacji ze strony FA odnośnie działań wobec Ibrahimovicia i potencjalnej kary dla niego.

Podobne artykuły

Poznaliśmy kadry na towarzyski mecz United z Bayernem

Mateusz Motyka

Oficjalnie: Phelan stałym asystentem Solskjaera!

adi87a

Luke Shaw Piłkarzem Roku! Podsumowanie gali Man Utd.

adi87a