Image default
Wypowiedzi

Karius: Bardziej boję się dentysty niż Zlatana

628-390-zlatan-manutd-4

Bramkarz Liverpoolu, Loris Karius powiedział, że bardziej obawia się wizyty u dentysty niż gry przeciwko napastnikowi Manchesteru United, Zlatanowi Ibrahimoviciowi.

Od czasu letniego transferu z Mainz do Liverpoolu, Karius radzi sobie ze zmiennym szczęściem, jednak w zeszłym tygodniu udało mu się zachować pierwsze czyste konto w barwach The Reds w zremisowanym 0-0 spotkaniu z Czerwonymi Diabłami.

Ibrahimovic z kolei bardzo dobrze wprowadził się do United, zdobywając 5 goli w 5 pierwszych meczach, jednak w ostatnich 8 spotkaniach trafił on do siatki tylko raz przeciwko Zorii Ługańsk w Lidze Europy.

Gdy obaj piłkarze stanęli naprzeciw siebie w meczu na Anfield, Ibrahimovic nie dał szansy wykazania się Kariusowi fatalnie pudłując głową w bardzo dogodnej sytuacji.

Nazwisko młodzieżowego reprezentanta Niemiec brzmi podobnie do norweskiej książki dla dzieci, w której uczone są one jak myć zęby.  W nawiązaniu do podobieństwa nazwiska do wspomnianej książki, Karius zapytany przez Bild czy bardziej obawia się wizyty u dentysty czy gry przeciwko Zlatanowi, odpowiedział:

Zdecydowanie dentysty! Ibrahimovic to oczywiście wspaniały piłkarz, ale podczas meczu nie zastanawiam się przeciwko komu gram i nigdy nie czuje strachu na boisku.

Podobne artykuły

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka