Image default
Wypowiedzi

Conte: Pogba marzył o powrocie do Man Utd

628-390-pogba-manutd-10

Były menadżer Paula Pogby z czasów gry w Juventusie Turyn, Antonio Conte wyjawił, że celem francuskiego pomocnika był powrót na Old Trafford.

Pogba osiągnął w Turynie ogromny sukces, wygrywając 4 mistrzostwa Włoch w ciągu swoich 4 lat gry w Juventusie, z czego dwa pierwsze tytuły zdobył pod wodzą Antonio Conte.

Obecny menadżer Chelsea wyjawił, że powrót na Old Trafford był zawsze celem dla Paula Pogby.

Z piłkarskiego punktu widzenia, on się urodził w Anglii i tu też wrócił. Gdy pozyskaliśmy go z Manchesteru United był fantastycznym piłkarzem. Zasłużył na wszystko. Jego marzeniem był powrót do Manchesteru United. Życzę mu wszystkiego najlepszego, ale dopiero po meczu – powiedział Conte.

W niedzielę oprócz spotkania Conte z Pogbą, także Jose Mourinho czeka powrót na boisko swojego byłego klubu. Zdaniem Conte, menadżer United zasługuje na pozytywne przyjęcie przez kibiców.

On zasługuje na dobre przyjęcie, ponieważ napisał wraz z piłkarzami i sztabem szkoleniowym cześć historii Chelsea. Mimo to po pierwszym gwizdku, stanie się on wrogiem ze sportowego punktu widzenia, tak samo jak piłkarze Manchesteru United – dodał Włoch.

Podobne artykuły

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka