Image default
Wypowiedzi

Giggs: Chciałbym zobaczyć Modricia w United

628-390-modric

Legendarny zawodnik Manchesteru United Ryan Giggs wyjawił, że marzy mu się zobaczenie gwiazdy Realu Madryt Luki Modricia w barwach Czerwonych Diabłów.

Piłkarz, który w przeszłości reprezentował Walię jest w tym sezonie Ligi Mistrzów jej ambasadorem, co jest związane z wybraniem miasta Cardiff na gospodarza finału tej edycji rozgrywek.

Słowa te wypowiedział na piątkowej porannej konferencji prasowej w Zagrzebiu. Giggs był tam obecny razem z trofeum Ligi Mistrzów. Podczas tej konferencji został zapytany przez reporterów jaki jest jego ulubiony Chorwacki piłkarz

Chorwacja ma genialnych piłkarzy ale moim aktualnym ulubieńcem jest Modric – odpowiedział reporterom Giggs – Marzy mi się by dołączył kiedyś do Manchesteru United!

Modric przeszedł do Realu Madryt z Tottenhamu Hotspur w 2012 roku lecz jego początki na Santiago Bernabeu nie były łatwe – został nawet wybrany najgorszym transferem sezonu w ankiecie przygotowanej przez lokalną gazetę.

Jednak w ciągu ostatnich 4 lat Modric jest jednym z kluczowych piłkarzy Realu Madryt, do tego stopnia, że w tym tygodniu przedłuży kontrakt ze swoim klubem o kolejne 4 lata.

Giggs odniósł się też do pytania czy wygranie Ligi Mistrzów z Manchesterem United w 1999 roku jest jego najpiękniejszym wspomnieniem

Wygranie tego trofeum w 1999 było szczytem mojej kariery – dodał Giggs.

Podobne artykuły

Cole: Wierzę, że Alexis zacznie grać na miarę swoich możliwości

Mateusz Motyka

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka