Image default
Mecze

Pogba po meczu z Fenerbahce

628-390-pogba-11

Paul Pogba był jednym z ojców zwycięstwa Manchesteru United z Fenerbahce. Jego dwa gole w znacznym stopniu pomogły Czerwonym Diabłom na wygranie spotkania 4-1 i na awans na pozycję lidera w grupie A Ligi Europy.

Francuz nie krył zadowolenia z powodu pewnego zwycięstwa drużyny i ze strzelonych goli. Pogba przekazał, że bardzo się cieszy, że Wayne Rooney zgodził się, by to on wykonał pierwszy rzut karny i dodał, że przed drużyną wciąż długi sezon i daleka droga na ligowy szczyt.

Jasne, że chcieliśmy wygrać to spotkanie, to bardzo ważne zwycięstwo i jesteśmy dzięki temu liderem grupy. Teraz wyczekujemy kolejnego meczu z Chelsea.

– Chciałem wykonać rzut karny i powiedziałem o tym Wayne’owi. Pozwolił mi uderzyć i jestem bardzo szczęśliwy, że strzeliłem tego gola z karnego. To, że tak wielki piłkarz i kapitan drużyny zgodził się bym uderzył wiele dla mnie znaczy, wielki szacunek za to, jestem z tego powodu bardzo zadowolony.

– Czuje się bardzo dobrze z drużyną. Chcemy wygrywać. To wciąż początek sezonu i przed nami daleka droga. Musimy robić wszystko co w naszej mocy by skończyć ligowy na szczycie – powiedział Pogba po meczu z Fenerbahce.

Podobne artykuły

Sześciu juniorów trenowało z pierwszym zespołem

adi87a

Oceny pomeczowe: Manchester United – Manchester City

Mateusz Motyka

Kadra na mecz z Manchesterem City

Mateusz Motyka