Image default
Klub

Oficjalnie: Fosu-Mensah z nowym kontraktem!

628-390-fosu-mensah-4

Timothy Fosu-Mensah podpisał nowy kontrakt z Manchesterem United, który wiąże go z klubem do czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok – brzmi oficjalny komunikat na stronie klubu z Old Trafford.

Fosu-Mensah dołączył do United w 2014 roku. Tim grał w akademii, a potem w drużynie U-21, by ostatecznie w ubiegłym sezonie przebić się do pierwszej drużyny Czerwonych Diabłów, debiutując w spotkaniu Premier League z Arsenalem. Holender zaliczył dotychczas 12 występów.

Jestem zaszczycony, że podpisuje nowy kontrakt z Manchesterem United. Ciesze się z każdej minuty od kiedy dołączyłem do tego wspaniałego klubu i chce kontynuować progres, który do tej pory zaliczyłem. Uczę się każdego dnia o menadżera i sztabu szkoleniowego. Ciesze się z zaufania jakim obdarza mnie klub i chce się za to odwdzięczyć moimi występami na boisku – powiedział Fosu-Mensah.

Tim to młody piłkarz z wielkim potencjałem. Ciesze się, że podpisał nowy kontrakt i jestem zadowolony z postępu jaki dotychczas poczynił. Jest jasne, że uczy on się każdego dnia na treningach i przed nim wiele okazji do gry w tym sezonie – powiedział Jose Mourinho.

Podobne artykuły

Poznaliśmy kadry na towarzyski mecz United z Bayernem

Mateusz Motyka

Oficjalnie: Phelan stałym asystentem Solskjaera!

adi87a

Luke Shaw Piłkarzem Roku! Podsumowanie gali Man Utd.

adi87a