Image default
Wypowiedzi

Jose przed meczem z Liverpoolem

628-390-mourinho-manutd-3

Jose Mourinho przyznaje, że cel przed meczem na Anfield jest tylko jeden – zwycięstwo!

Czerwone Diabły przegrały tylko jedno z ostatnich pięciu spotkań na Anfield. Aż trzy z tych spotkań udało się wygrać. Ostatni mecz na Anfield zakończył się zwycięstwem Manchesteru United po golu Wayne’a Rooneya.

Mourinho zna smak zwycięstwa na Anfield. Jego Chelsea wygrała 4 z 6 meczów na stadionie Liverpoolu. Jose chce kontynuować dobrą passę ze swoim nowym zespołem.

Będziemy chcieli wygrać. To pewne. Gdy oni będą mieli piłkę, będziemy bronili. Gdy my będziemy mieli piłkę, będziemy atakowali.

Nie chcemy, aby Liverpool zdobył gola. Najlepszym sposobem będzie gra w pełnym składzie do ostatniej minuty. Chcemy mieć piłkę, zdominować ich i wygrać. Nie będzie powtórki z zeszłego sezonu, kiedy to Liverpool miał wiele strzałów, a Manchester United tylko jeden, który dał korzystny wynik. Mamy wiele rzeczy do poprawy, ale nie zmienimy stylu gry. Mamy pewną taktykę i nie mamy zamiaru jej zmieniać.

Mourinho ma nadzieję, że Paul Pogba i Zlatan Ibrahimovic pokażą, dlaczego są jednymi z najlepszych piłkarzy na świecie.

Zlatan to przykład dla innych zawodników. Jest fantastyczny. Miał nie grać z Northampton, ale wcześniej przegraliśmy w lidze i Zlatan powiedział mi, że chce zagrać, ponieważ nie znosi przegrywać.

Nie będę wybierał zespołu na podstawie doświadczenia. Zlatan jest kluczowym piłkarzem zespołu, a jego wiek i doświadczenie nie ma w tym przypadku znaczenia.

Podobne artykuły

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka