Image default
Wypowiedzi

Mourinho: Anthony Taylor stoi przed ogromnym wyzwaniem

628-390-mourinho-manutd-6

Odległość dzieląca dom Anthony’ego Taylora od Old Trafford wzbudza ogromne emocje wśród komentatorów przed poniedziałkowym meczem Liverpoool – Manchester United. Głos w tej sprawie zabrał Jose Mourinho.

Jose przyznał, że PGMOL postawił Taylora przed wyzwaniem, któremu nikt nie byłby w stanie podołać. Bliskość domu sędziego od Old Trafford wzbudziła ogromne kontrowersje wśród fanów Liverpoolu. Były szef PGMOL Keith Hackett również nie pozostawił suchej nitki na osobach, które zadecydowały o wyborze Taylora na arbitra poniedziałkowego spotkania.

– Pan Taylor to bardzo dobry sędzia, jednak ktoś celowo postawił go w bardzo trudnej sytuacji. Anthony Taylor stoi przed wyzwaniem.

– Mam swoją opinię na ten temat, ale zostałem już wielokrotnie ukarany za wypowiadanie ich na głos, więc w tym przypadku nie powiem nic więcej.

Nie wiadomo czy Mou jest zły na decyzję o wyborze Taylora czy na osoby, które kwestionują uczciwość arbitra.

Wielu ekspertów uważa, że Anthony może mieć tendencję do sędziowania na korzyść Liverpoolu ze względu na zarzuty opinii publicznej.

W ubiegłym sezonie Mourinho musiał zapłacić 50.000 funtów za wypowiedź po przegranej 1:3 z Southampton w październiku. Portugalczyk powiedział, że sędziowie boją się dyktować karnych na korzyść Chelsea.

Podobne artykuły

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka