Image default
Wypowiedzi

Lingard: Debiut w reprezentacji pomoże w dalszej karierze

628-390-lingard-4

Skrzydłowy Manchesteru United Jesse Lingard przyznał, że debiut w reprezentacji Anglii to dobra lekcja, która pomoże mu w dalszej karierze. Obecnie Jesse jest skupiony na poniedziałkowym meczu z Liverpoolem.

Wychowanek United zagrał w dwóch meczach reprezentacji Anglii w trakcie ostatniej przerwy na mecze międzynarodowe. Pomocnik uczestniczył w wygranym meczu z Maltą i remisie ze Słowenią.

To doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę. Moja rodzina również bardzo to przeżyła. Oni najlepiej wiedzą, ile to powołanie mnie kosztowało.

Regularna gra w klubie bardzo mi pomogła.

Lingard nie ukrywał, że poniedziałkowy mecz był stałym tematem w trakcie rozmów piłkarzy Liverpoolu i Manchesteru United będących na zgrupowaniu reprezentacji Anglii.

Oczywiście rozmawialiśmy o tym meczu na zgrupowaniu reprezentacji. Wszyscy wiedzieliśmy, że w poniedziałek czeka nas bardzo intensywne spotkanie.

– Zagrałem na Anfield w zeszłym sezonie. Bycie częścią celebracji gola Wayne’a było wyjątkowym uczuciem. Mam już doświadczenie wygrywania na boisku rywala, więc w poniedziałek będzie mi łatwiej.

Obydwie drużyny są w dobrej formie. Jesse zdaje sobie sprawę, że mecz z Liverpoolem będzie kolejnym poważnym testem dla Czerwonych Diabłów.

Liverpool jest w dobrej formie. Zdobywają wiele bramek i musimy być bardzo uważni w defensywie, aby zapobiec stracie wielu goli.

To nie będzie łatwe spotkanie, ale obydwie drużyny są na bardzo podobnym poziomie. Chcemy wygrać i nałożyć presję na naszych rywali.

Podobne artykuły

Cole: Wierzę, że Alexis zacznie grać na miarę swoich możliwości

Mateusz Motyka

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka