Image default
Wypowiedzi

„Gdy Sir Alex odkrył moje Porsche, nazwał mnie pie***lonym idiotą”

628-390-mads-timm

Mads Timm w swojej autobiografii „Czerwony Diabeł” przypomniał o pewnej sytuacji z czasów swojego pobytu w Manchesterze United, kiedy to Sir Alex Ferguson odkrywając jakim samochodem młody piłkarz przyjeżdża na treningi, nazwał go „pie***lonym idiotą”.

Mads Timm był piłkarzem United w latach 2002-2006, w tym czasie próbował on ukryć przed legendarnym Szkotem swoje sportowe auto, którym przyjeżdżał na treningi, zostawiając je na miejscach dla pracowników ośrodka treningowego.

W swojej autobiografii, której fragmenty przytacza duńska gazeta „BT”, Timm przyznał, że parkował swoje Porsche wśród samochodów pracowników ośrodka treningowego Manchesteru United, by Sir Alex Ferguson nie dowiedział się o nim.

Sprawa się jednak wydała, gdy David Beckham poprosił o możliwość przylatywania na treningi helikopterem. Po tym Timm nie przyjeżdżał już na treningi swoim sportowym samochodem, tylko taksówką.

Brian McClair przyszedł do mnie i powiedział, że Ferguson chce mnie widzieć w swoim biurze. Miałem Porsche i byłem świadom, że jeśli grało się dobrze, boss potrafił przymknąć na to oko. Z tego samego powodu parkowałem samochód tuż przy wjeździe, na miejscach dla pracowników ośrodka treningowego.

– Pewnego razu jednak, David Beckham miał zniżkę formy i wówczas poprosił o możliwość przylatywania na treningi helikopterem. Ferguson wpadł w szał i wtedy odkrył moje Porsche.

– „Pie***lony idiota”tak mnie nazwał i od tego momentu przyjeżdżałem na treningi przez pewien czas taksówką.

Timm przypomniał również o jeszcze jednej niemiłej dla niego sytuacji związanej z menadżerem Czerwonych Diabłów, którego spotkawszy kiedyś w ośrodku treningowym spacerującego z grupką młodych piłkarzy przywitał, nazywając go „Alex”.

Na odpowiedź SAFa nie trzeba było długo czekać: – Nie jestem Twoim przyjacielem, jestem Twoim pie***lonym szefem!

Podobne artykuły

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka