Image default
Wypowiedzi

Deco: Mam nadzieję, że United zdobędzie tytuł!

628-390-deco

Były piłkarz Chelsea wygrał w 2004 roku Ligę Mistrzów z FC Porto, które prowadził wówczas Jose Mourinho. Portugalczyk liczy, że The Special One sięgnie jeszcze po kilka trofeów z Manchesterem United.

39-latek spędził na Stamford Bridge dwa lata, podczas których zdobył mistrzostwo i dwa puchary Anglii pod wodzą Luiza Felipe Scolariego i Carlo Ancelottiego, lecz ze względu na sympatię do Mourinho, mistrzostwa życzy on Czerwonym Diabłom.

Gdy Jose jest w klubie, każdy patrzy na niego. Myślę, że to właściwy człowiek do tej pracy. United musi przywrócić chwałę klubowi, zacząć wygrywać i zdobywać trofea. Jose Mourinho jest człowiekiem, który może tego dokonać. 

– Premier League to trudna liga. Wielu piłkarzy musi się wzajemnie poznać, to skomplikowane. Jestem przekonany, że poprawią swoją grę i będą rywalizować o wygranie Premier League.

– Wiele zainwestowali w skład i oczekiwania są olbrzymie. Każdy oczekuje od United czegoś dobrego. Osobiście mam nadzieję, że Jose Mourinho wygra Premier League tak, jak zrobił to z Chelsea. To inni piłkarze i inny klub. Nie można zmienić wszystkiego, trzeba się zaadaptować w nowym klubie.  To normalne – powiedział Deco.

Podobne artykuły

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka