Image default
Wypowiedzi

Gundogan: Bastian pomógłby Man Utd

kadra-628-390-schweinsteiger

Ilkay Gundogan nie ma wątpliwości, że Manchester United nie traktuje z szacunkiem Bastiana Schweinsteigera. Były zawodnik Borussii wierzy, że 32-latek byłby w stanie pomóc Czerwonym Diabłom w lepszej grze.

Schweinsteiger nie jest brany pod uwagę przy wybieraniu składu i został uznany za niepotrzebny element na Old Trafford. 32-letni Niemiec otrzymał wsparcie do Manuela Neuera czy Lukasa Podolskiego. Teraz do grona obrońców pomocnika dołączył Ilkay Gundogan.

Wierzę, że Manchester United zyskałby na obecności w pełni zdrowego Bastiana. Jeśli w doniesieniach medialnych jest chociaż krzta prawdy, to Manchester United nie okazał szacunku dla swojego piłkarza. To nie jest zwykły piłkarz. Bastian nie ma już 18 czy 19 lat.

Manchester United traci 5 punktów do liderującego Premier League Manchesteru City. Gundogan nie zagrał w meczu derbowym z powodu rehabilitacji po poważnej kontuzji kolana.

Zastąpiłem Schweinsteigera w reprezentacji Niemiec jeszcze przed jego rezygnacją, więc nie było to dla mnie pozytywem bądź negatywem. Wszyscy powinniśmy być dumni, że mieliśmy takiego piłkarza w reprezentacji.

Podobne artykuły

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka