Image default
Wypowiedzi

Toure: Bailly może być jednym z najlepszych obrońców na Świecie

628-390-bailly-4

Były obrońca Liverpoolu i Manchesteru City, Kolo Toure nie ma wątpliwości, że Eric Bailly może stać się jednym z najlepszych obrońców na Świecie.

Toure grał u boku Bailly’ego w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej podczas Pucharu Narodów Afryki i jest on pod wielkim wrażeniem dyspozycji obrońcy Manchesteru United od czasu transferu na Old Trafford.

To bardzo ułożony chłopak, który wie po co tu jest. Jest on tu by grać w piłkę i bardzo cieszy się czasem spędzonym w Manchesterze wraz ze swoją rodziną. Można to poznać po sposobie jego gry. Widać radość podczas meczów, widać radość spowodowaną miastem, to na prawdę dobry chłopak. Eric jest wysoki, bardzo dobry technicznie, a także ma niesamowitą wizję gry. 

– Jego najmocniejszą stroną jest jednak spokój, jaki zachowuje podczas gry. Wszyscy jesteśmy z niego dumni. Zanim tu trafił wiedzieliśmy, że ma duże umiejętności, ponieważ grał dla Villarreal. To jednak wiele znaczy trafić do takiego klubu jak United i nie łatwo robić to co on teraz. On może być wielkim, wielkim piłkarzem dla United.

– To może być przyszłość United. To jak gra on teraz jest niesamowite i myślę, że ma przed sobą wspaniałą przyszłość. Już niedługo może być porównywany do najlepszych obrońców, jakich miało United.

– To wciąż młody chłopak i nadal się rozwija grając pod okiem najlepszych menadżerów na Świecie. On może zostać jednym z najlepszych obrońców na Świecie – powiedział Kolo Toure.

Podobne artykuły

Van Persie: Dajcie Solskjaerowi spokojnie pracować

Mateusz Motyka

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka