Sytuacja kadrowa przed meczem ze Stoke

628-390-mourinho-manutd-3

Jose Mourinho powiedział, że Phil Jones na pewno opuści niedzielny mecz Manchesteru United ze Stoke City, ma on natomiast nadzieję, że do gry będą gotowi Henrik Mchitarjan i Luke Shaw.

Menadżer Czerwonych Diabłów dał do zrozumienia, że Jones będzie poza grą jeszcze przez kilka tygodni, tymczasem Mchitarjan normalnie trenował z zespołem w tym tygodniu, a Shaw powinien do niedzieli dojść do siebie po chorobie.

Phil Jones to jedyny zawodnik z poważnym urazem i zdecydowanie będzie poza grą jeszcze przez kilka tygodni. Miki trenuje z zespołem, a Luke mamy  nadzieje, że będzie z nami trenował w piątek. Reszta drużyny czuje się dobrze – powiedział Mourinho na konferencji prasowej po meczu z Zorią.

Mourinho przekazał też, że planował dać szanse w meczu z Zorią Memphisowi Depayowi, jednak stłuczenie Fosu-Mensaha zmusiło go do dokonania innej zmiany, w wyniku czego Holender nie pojawił się w czwartek na boisku.

– Planowałem dać Memphisowi 20-25 minut, jednak zmiany, których dokonałem uniemożliwiły mi wprowadzenie go na boisko. Problemy Fosu-Mensaha sprawiły, że musiałem wprowadzić Ashleya Younga na prawą obronę. Mimo to uważam, że potrzebujemy szerokiego składu, nie mam co do tego wątpliwości – dodał menadżer.

Do składu po odpoczynku w meczu z Zorią wrócą też David De Gea, Antonio Valencia i Daley Blind.

Źródło:

manutd.com

Dyskusja