Mourinho po meczu z Zorią Ługańsk

628-390-mourinho-6

Jose Mourinho w pomeczowym wywiadzie wypowiedział sie na temat skromnego zwycięstwa Manchesteru United z Zorią Ługańsk. Portugalczyk odniósł się też do najbliższego niedzielnego meczu ze Stoke.

To był trudny mecz. Mieliśmy swoje okazje w pierwszej połowie i gdybyśmy którąś wykorzystali, byłoby to inne spotkanie, ale tak się nie stało. Przeciwnicy byli bardzo dobrze zorganizowali, wielu graczy grało za piłką, czekając na swoją szansę w kontratakach. To był trudny mecz, ale najważniejsze było by go wygrać.

– Jednego tygodnia ponieśliśmy 3 porażki, drugiego odnieśliśmy 3 zwycięstwa, ale nie byłem załamany po 3 przegranych i nie jestem też wniebowzięty po 3 wygranych. Mamy mecz w niedzielę i na ten moment to jest dla nas najważniejsze.

– Od pierwszej minuty czekałem na bramkę, ale nie udało się jej zdobyć. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy i gdyby nie dobra interwencja Romero przy 0-0, mogliśmy przegrywać. Ciągle wierzyłem, że możemy wygrać i miałem na ławce piłkarzy, którzy mogli mi pomóc w zmianie wyniku. Trzech z nich wprowadziłem na boisko, miałem dziś na ławce wielu piłkarzy ofensywnych.

– W niedzielę przed nami kolejny trudny mecz. Prawda jest taka, że Stoke jest piłkarsko zupełnie gdzie indziej niż ich pozycja w tabeli. Dobry menadżer, dobrzy piłkarze, dobra drużyna. Nie patrzę na tabelę, ale na jakość, a oni są dobrą ekipą – powiedział Jose po meczu.

Wywiad z Portugalczykiem:

Źródło:

Youtube

Dyskusja