Lingard docenia wsparcie Ibrahimovicia

628-390-lingard-4

Zlatan Ibrahimovic jest jednym z najlepszych napastników świata i udowodnił to na boisku. Jesse Lingard przyznał, że rola Szweda nie ogranicza się tylko do doskonałej postawy na placu gry.

Zlatan zdobył 5 bramek w 9 meczach. Przyczynił się tym do wielu zwycięstw Czerwonych Diabłów. Wychowanek United w ostatnim wywiadzie podzielił się swoimi przemyśleniami na temat roli napastnika na Old Trafford.

Jest liderem zespołu. Jest szczególnie ważny, jeśli na boisku nie ma kapitana. Wtedy pokazuje swoje umiejętności przywódcze i dowodzi zespołem.

Młodsi piłkarze wzorują się na nim, ale bardziej doświadczeni zawodnicy również bez wahania pytają go o rady. Byliśmy świadkami jego sukcesów i chcemy, żeby zdobył wiele trofeów na Old Trafford.

Pomaga młodym zawodnikom. Pomógł mi, Marcusowi Rashfordowi, Paulowi Pogbie czy Timowi Fosu-Mensah. Zawsze jest na miejscu, kiedy ktoś potrzebuje pomocy.

Jose Mourinho potwierdził, że Zlatan wystąpi w dzisiejszym spotkaniu Ligi Europy z Zorią. Na temat dzisiejszego spotkania wypowiedział się Lingard.

Analizowaliśmy ich grę i jesteśmy przygotowani na spotkanie z Zorią. Chcemy dobrze zagrać i wrócić na zwycięskie tory.

Musimy zdobyć trzy punkty, ale wiemy, że czeka nas trudny mecz. Mamy nadzieję, że zagramy tak jak z Leicester.

Źródło:

ManUtd.com

Dyskusja