Bailly podekscytowany możliwością gry w rozgrywkach europejskich

Eric Bailly 2

Eric Bailly jest podekscytowany możliwością gry w europejskich pucharach na Old Trafford. Eric wychował się oglądając United w rozgrywkach europejskich i cieszy się, że może być częścią zespołu, który kiedyś podziwiał.

Piłkarz sierpnia zapewne zagra w dzisiejszym meczu z Zorią, która zremisowała 1-1 z Fenerbahce w 1. kolejce Ligi Europy.

Oglądałem United w europejskich pucharach w telewizji. Oczywiście rozgrywki Ligi Europy to coś innego, jednak chcemy dać z siebie wszystko dla fanów. Nie mogę się doczekać meczu.

W Lidze Europy nie ma słabych drużyn. Każda drużyna ma swoje zalety. Ostatni mecz z Feyenoordem pokazał, że musimy być skoncentrowani do końca. Zrobimy wszystko, aby wygrać na Old Trafford. Musimy uważać na Zorię, ponieważ nie bez powodu zremisowali z Fenerbahce. Ciężko pracowaliśmy na treningach i liczymy, że przełoży się to na naszą jakość.

22-letnie Bailly w zeszłym sezonie doszedł z Villareal do półfinału Ligi Europy.

Gra w półfinale była dla mnie czymś wyjątkowym, ponieważ nigdy nie doszedłem tak wysoko ze swoją drużyną. Teraz mam doświadczenie, co pomoże mnie i drużynie.

Jeśli będziemy pracowali i zachowamy pozytywne nastawienie, to bez wątpienia będziemy w stanie przywieźć trofeum na Old Trafford. Musimy skupić się na nadchodzącym meczu, a nad resztą będziemy zastanawiali się później.

Źródło:

ManUtd.com

Dyskusja