Jose: Nie mam wpływu na błędy arbitra i liniowego

628-390-mourinho-9

Manchester United przegrał 1-3 z Watford. Jose Mourinho nie tryskał po spotkaniu optymizmem.

Zawsze jest zaniepokojony, gdy nie osiągamy oczekiwanych wyników. – powiedział na początek Mou.

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w kontrowersyjnych okolicznościach. Według wielu widzów Capoue wypracował sobie pozycję do strzału faulując gracza Manchesteru United.

Uważam, że nie ma o czym dyskutować. To nie żadna kontrowersja, tylko bezapelacyjny błąd sędziego. Tak samo było w meczu przeciwko Manchesterowi City.

Nie byłem zadowolony z tempa naszych ataków. W pierwszej połowie przez 25-30 minut nie graliśmy zbyt dobrze. Musimy nad tym popracować. W drugiej połowie było znacznie lepiej. Doprowadziliśmy do wyrównania i było widać, że jesteśmy zespołem. Gomes popisał się fantastyczną interwencją [przy strzale Ibry z 79. minuty przyp.red.], a do tego mieli kupę szczęścia. Nie jestem w stanie kontrolować. Musimy liczyć na siebie i nasze umiejętności. Drugiego gola straciliśmy na skutek indywidualnego błędu, ponieważ wiedzieliśmy, że musimy wypychać skrzydłowych poza pole karne, a tego nie zrobiliśmy.

Nie mogę poprawić sędziów, ani zbyt mocno ich krytykować. To samo dotyczy łutu szczęścia, który może przyjść bądź nie. Musimy poprawić naszą grę i to jest naszym celem.