Mourinho: Liga Europy to nie poziom Manchesteru United

628-390-mourinho-9

Jose Mourinho jest zdania, że Manchester United nie pasuje do rozgrywek Ligi Europy i nie jest to poziom odpowiadający ambicjom piłkarzy.

To nie są rozgrywki, których częścią chce być Manchester United. To nie rozgrywki, których chcę ja, albo zawodnicy. Pomimo tego jest to turniej w którym jesteśmy i takie są realia. Musimy podejść do tego z szacunkiem i mamy zamiar wygrać. To trudne do zrobienia, ale łatwe do określenia, tak właśnie chcemy się zaprezentować jutro. – powiedział portugalski szkoleniowiec.

To dla nas ważny mecz i musimy znaleźć w sobie motywację, którą ja już znalazłem. Muszę spróbować przekazać tą motywację zawodnikom, ponieważ wiem, że Liga Europy to nie jest wielkie marzenie dla piłkarzy tej klasy. Lecz, gdy nie jesteś w Lidze Mistrzów, to musisz się skupić na rozgrywkach do których należysz. – dodał szkoleniowiec.

Jeśli widziałeś co się działo rok temu przeciwko Midtjylland, to nie zapomnisz tego jako fan. Może jako piłkarz, ale na pewno nie jako kibic. Musimy się upewnić, że nie zaśpimy. Wziąłem ze sobą bardzo dobry skład i zagram przeciwko bardzo dobremu zespołowi. – zakończył Jose Mourinho.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja