Woodward: Jose Mourinho zaprowadzi nas na szczyt

628-390-mourinho-manutd-6

Ed Woodward wypowiadał się w samych superlatywach na temat Jose Mourinho w trakcie spotkania inwestorów Manchesteru United.

Piszemy nowy rozdział w historii Manchesteru United. – powiedział Ed Woodward w czasie spotkania.

Ed był bardzo entuzjastyczny, co do przyszłości Manchesteru United. Według wiceprezesa zatrudnienie Pogby, Zlatana, Mkhitaryana i Bailly’ego niemalże gwarantuje trofea Czerwonym Diabłom.

W maju ogłosiliśmy, że Jose Mourinho będzie naszym nowym menadżerem. Nie musimy go instruować, ponieważ w trakcie 13-letniej kariery zdobył 23 trofea. Jego zatrudnienie pokazuje naszą determinację do powrotu na szczyt. Mimo sobotniej porażki widzimy pozytywne nastawienie drużyny. Oczekujemy, że obecny sezon będzie jednym z najbardziej ekscytujących w historii Premier League. Oprócz tego zatrudniliśmy piłkarzy światowej klasy, czyli Bailly’ego, Mkhitaryana, Pogbę i Zlatana. Ci zawodnicy sprawiają, że jesteśmy w lepszej pozycji startowej do zdobywania trofeów.

W czasie spotkania Ed informował inwestorów o rekordowych przychodach klubu. Szczegóły rekordowego raportu finansowego znajdziecie tutaj.

Nowe wzmocnienia pomagają nie tylko na boisku. Doświadczyliśmy ogromnego zainteresowania nowymi piłkarzami, menadżerem i całym klubem w ciągu ostatnich tygodni. Ogłoszenie testów medycznych Paula Pogby zanotowało największą aktywność w historii naszej strony internetowej. Oprócz tego tweet z ogłoszeniem zaliczył najwięcej podań dalej w całej historii tego portalu. Oficjalne ogłoszenie transferu Pogby pobiło wszystkie możliwe rekordy. Na Facebooku było bardziej popularne niż te związane z Balem czy Neymarem. Na Instagramie zdjęcie z ogłoszeniem dostało największą liczbę polubień w historii klubu, natomiast tweet Zlatana w którym ogłosił przejście do Manchesteru United jest jego najpopularniejszym.

Źródło:

Mirror

Dyskusja