Mourinho wyciąga konsekwencje wobec Lingarda i Mkhitaryana

628-390-mkhitaryan-4

Jesse Lingard i Henrikh Mkhitaryan mają za sobą katastrofalny mecz z Manchesterem City, w przerwie którego obaj zostali zdjęci z boiska. Jose Mourinho zapowiedział, że nie zagrają oni też w czwartkowym meczu Ligi Europy.

Menadżer United dostrzegł bardzo słabą postawę swoich skrzydłowych w trakcie pierwszej części gry, ale wstrzymał się ze zmianami do przerwy, ponieważ nie chciał zaburzyć ich pewności siebie. Po meczu nie ukrywa on jednak, że fatalna postawa w derbach Manchesteru Lingarda i Mkhitaryana spowodowała, że nie będą oni brani pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Feyenoordem.

Występy na boisku są decydującym czynnikiem, na podstawie którego mogę dokonać oceny piłkarza. Zła postawa jest czynnikiem, który pozwala mi na podjęcie pewnych decyzji, dlatego jeśli spytacie mnie czy zagrają oni [Lingard i Mkhitaryan] z Feyenoordem, odpowiem, że nie.

– Czy to jest kara? Nie to nie jest kara, tylko decyzja podjęta na podstawie tego, kogo jeszcze mam do dyspozycji i na podstawie ostatniego występu zawodników, dlatego oczywiście, że zamierzam zagrać innymi piłkarzami – powiedział Mourinho

Dyskusja