Scholes: United z Mourinho zdobędzie tytuł

628-390-scholes

Paul Scholes powiedział, że nie jest pewien, czy Manchester United będzie w stanie wygrać ligę w tym sezonie, lecz dodał, że jego zdaniem pod wodzą Mourinho klub sięgnie po tytuł.

W trzech pierwszych meczach bieżącego sezonu gra Manchesteru United wyglądała bardzo dobrze, jednak we wczorajszych derbach obnażonych zostało kilka mankamentów szczególnie w grze defensywnej, przez które Anglik zadaje sobie pytanie, jak drużyna będzie się spisywała na przestrzeni całego sezonu.

Nie jestem pewien, czy uda im się wygrać ligę w tym sezonie, ale myślę, że pod wodzą Mourinho zdobędą tytuł.

– Wciąż jest wiele pytań, na które nie znamy odpowiedzi. Nie wiadomo, jak będzie się spisywała defensywa. W ciągu ostatnich kilku lat martwiła nas też ilość zdobywanych goli.

– Daley Blind to bardzo dobry piłkarz, wspaniały piłkarz, ale czy jest on wystarczająco dobry, by grać na środku obrony w wielkich meczach? Nie jestem pewien. Antonio Valencia? Znakomicie podłącza się do akcji ofensywnych, ale defensywnie? Ponownie nie jestem pewien czy to dobra opcja na wielkie mecze – powiedział Scholes dla kanału Youtube „Rio Ferdinand’s Five Magazine”.

Źródło:

Youtube

Dyskusja