Herrera żałuje porażki w derbach Manchesteru

628-390-herrera-3

Manchester City okazał się minimalnie lepszy w dzisiejszym meczu derbowym. Po meczu parę słów do powiedzenia miał Ander Herrera.

Pierwsze 40 minut w wykonaniu Manchesteru United były dramatyczne. Bardzo słaby mecz zaliczył m.in. Jesse Lingard.

To dla nas rozczarowanie. Nie jesteśmy zadowoleni. Przegraliśmy mecz derbowy na własnym stadionie, co jest bardzo bolesne. Musimy przeanalizować nasze błędy. To pierwszy mecz w tym sezonie w którym nie zagraliśmy dobrze. Druga połowa była lepsza. Ciągłe dośrodkowania budziły strach w ich szeregach obronnych. Możemy wyciągnąć z tego kilka pozytywów. Pokazaliśmy ducha drużyny. Manchester City będzie jeszcze tracił punkty, a my nie odpuścimy im do samego końca. Rezultat to wynik słabego początku. Każdy pojedynek kończył się ich zwycięstwem. Dopiero w drugiej połowie pokazaliśmy na co nas stać. Mieliśmy 4-5 szans na wyrównanie.

Kolejnym rywalem Manchesteru United będzie Northampton Town w Pucharze Ligi.