Daily Mail: Rashford nie zagra w derbach mimo 3 goli w reprezentacji U21

628-390-rashford-3

Marcus Rashford nie zagra w meczu derbowym z Manchesterem City, ponieważ Zlatan Ibrahimovic jest pewniakiem Jose Mourinho. Oprócz tego Portugalczyk nie chce, aby 18-latek grał na innych pozycjach niż jego naturalna- informuje Daily Mail.

Marcus będzie musiał zmierzyć się z rozczarowaniem, mimo że zaliczył bardzo udaną przerwę reprezentacyjną. Jose Mourinho był zadowolony z występu wychowanka, jednak większym zaufaniem darzy Zlatana, który zdobył już cztery bramki w barwach Manchesteru United.

Rashford wrócił do Carrington już w środę. Trenuje z drużyną przed meczem derbowym, ale nie zna planów menadżera na sobotni mecz.

Mourinho ceni Rashforda i planuje dać mu szansę od 1. minuty w meczu z Feyenoordem. Portugalczyk widzi go tylko na pozycji środkowego napastnika, więc bardzo możliwe, że duet Rashford – Ibra będzie rzadko grał wspólnie.

Wielu fanów widziałoby Marcusa na lewym skrzydle bądź za plecami Zlatana, jednak Mou nie bierze tej możliwości pod uwagę. Do tego „The Special One” jest znany ze swojej niechęci do zmieniania zwycięskich składów. Od pierwszego oficjalnego meczu dokonał tylko jednej zmiany – Paul Pogba zmienił Andera Herrerę.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja