Silva: Interesują nas tylko 3 punkty

628-390-david-silva

David Silva po strzeleniu 4 bramek w 2 meczach reprezentacji Hiszpanii, pojedzie na sobotnie derby Manchesteru z dużą pewnością siebie. Pomocnik The Citizens powiedział, że jego drużynę ucieszy tylko i wyłącznie wygrana.

Wielu piłkarzy City po przybyciu Pepa Guardioli prezentuje się bardzo dobrze, jednym z nich jest Silva, który po bardzo dobrych meczach dla swojego klubu, potwierdził też zwyżkę formy w meczach reprezentacji.

Uwaga Hiszpana skupia się już teraz tylko na sobotnich derbach Manchesteru i jak sam stwierdził, interesują go tylko 3 punkty. Zapytany przez dziennikarza Radia Cope, czy wziąłby z góry punkt na wyjeździe w meczu z United odpowiedział:

Nie, absolutnie nie. Zaliczyliśmy bardzo udany początek sezonu i zapowiada się, że będzie to wspaniały mecz, ale nie będziemy grać na remis. 

– Wyjdziemy na murawę by zdobyć komplet punktów. To teren na którym w ostatnich kilku latach sprawy miały się dla nas dobrze. Wiemy, że jest to trudny rywal, ale nie zadowolimy się z remisu – powiedział Silva.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja