Rooney: Chcę zakończyć karierę w Man Utd

628-390-rooney-8

Wayne Rooney wyjawił, że chciałby zakończyć karierę piłkarską jako zawodnik Manchesteru United. Poza tym przekazał on, że po zawieszeniu butów na kołku, planuje zostać menadżerem.

Kapitan Czerwonych Diabłów jest istotnym ogniwem w zespole Jose Mourinho i wygląda na to, że po przesunięciu go na pozycje numer 10, Anglik wraca do bardzo dobrej dyspozycji.

Rooney był wcześniej łączony z transferami do MLS, Chin czy nawet z powrotem do Evertonu, w którym zadebiutował w wieku 17 lat w 2002 roku, 2 lata przed transferem na Old Trafford. Sam piłkarz zaznaczył jednak, że jeśli będzie mu to dane, to chciałby zakończyć karierę jako piłkarz Manchesteru United.

Gdy zakończę karierę reprezentacyjną [w 2018 roku], zostanie mi wtedy rok do końca kontraktu w United. Rozmawiałem z ludźmi z klubu, że chce tu zostać i zakończyć w United karierę.

30-latek chce po zakończeniu kariery piłkarskiej rozpocząć pracę jako menadżer.

Oczywiście, że chciałbym [zostać menadżerem]. Gram w piłkę przez całe moje życie i trudno byłoby całkowicie z tego zrezygnować. Jestem w trakcie robienia uprawnień, przede mną jeszcze długa droga, ale robię to i bardzo się z tego cieszę. 

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja