Mourinho przedstawia plan przygotowań do meczu z Man City

628-390-oldtrafford

Menadżer Manchesteru United Jose Mourinho przyznał, że przerwa na spotkania reprezentacyjne wpłynie na jego plan przygotowań przed meczem derbowym z Manchesterem City.

“Czerwone Diabły” dobrze rozpoczęły sezon. Cztery zwycięstwa pokazują, że Manchester United jest na fali. Z tego powodu przerwa reprezentacyjna może zaważyć o wyniku nadchodzącego spotkania.

Obecnie trenuję z 8 piłkarzami z pola i Samem Johnstonem. Reszta jest na zgrupowaniach reprezentacji, więc nie mam kontroli nad ich treningami i stylem życia. Niektórzy będą w klubie już w poniedziałek, ale duża część wróci dopiero w piątek. Na dzień przed meczem z City do Manchesteru wrócą Sergio Romero, Marcos Rojo i Antonio Valencia. Przygotowania do meczu derbowego nie będą łatwe, ale konkrety będziemy znali, gdy piłkarze wrócą do ośrodka treningowego. Z drugiej strony powołanie do reprezentacji to ogromne wyróżnienie, więc chciałbym, żeby wszyscy byli na zgrupowaniach swoich kadr.

Zlatan Ibrahimovic pozostał w klubie, ponieważ zrezygnował z gry w reprezentacji Szwecji.

Piłkarze, którzy nie pojechali na zgrupowania, dostaną 2 dni wolnego. Zlatan będzie miał 4 dni wolnego, ponieważ w wieku 34 lat należy odpoczywać.

Źródło:

ManUtd.com

Dyskusja