Mathieson: Nie można wykluczyć transferu Fabinho

628-390-fabinho-2

Dziennikarz “Manchester Evening News” przekazał, że Manchester United może dokonać jeszcze jednego wzmocnienia przed zamknięciem okienka transferowego, którym miałby być Brazylijczyk Fabinho.

Jose Mourinho na ostatniej konferencji prasowej wprawdzie zapowiedział, że należy się spodziewać spokojnego tygodnia na rynku transferowym w wykonaniu klubu z Old Trafford, jednak zdaniem Stuarta Mathiesona, United może jeszcze dokonać wzmocnienia “last minute”.

To jeden piłkarz [Fabinho], którego przyjścia nie można wykluczyć – powiedział Mathieson podczas “M.E.N’s Live Football Event”.

Spekulacje odnośnie piłkarza AS Monaco podsyciła w zeszłym tygodniu jego żona, Rebeca Tavares, która polubiła oficjalne konto Manchesteru United na Instagramie.

Fabinho w ostatnich dniach udzielił wymijającego wywiadu dla L’Equipe, w którym przekazał, że bliżej mu do pozostania w obecnym klubie, jednak jednoznacznie nie zaprzeczył potencjalnemu transferowi:

Z perspektywą gry w Lidze Mistrzów, nie jest złą opcją pozostanie w Monaco. Nie jestem pewien, że zostanę, ale na ten moment bliżej mi do zostania niż opuszczenia klubu.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku niespodziewanym transferem w Deadline Day był kolega Fabinho, Anthony Martial, który przeszedł z AS Monaco do United.

Dyskusja