FA daje Aguero dodatkowe 24 godziny

628-390-aguero

Sergio Aguero dostał dodatkowe 24 godziny na złożenie wyjaśnień w sprawie zajścia, które miało miejsce w ostatnim meczu Manchesteru City i West Ham – informują zgodnie dziennikarz “The Times”, Paul Hirst i dziennikarz “The Guardian”, Jamie Jackson.

Argentyńczykowi grożą trzy mecze zawieszenia za uderzenie łokciem Winstona Reida podczas meczu 3 kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem City i West Ham United.

Zdarzenie nie zostało dostrzeżone przez sędziego, jednak kamery uchwyciły moment, w którym Argentyńczyk trafia łokciem piłkarza Młotów. Reid po tym zdarzeniu musiał opuścić boisko i przez pewien czas po meczu nie mógł mówić, z powodu problemów z gardłem.

Bardzo możliwe, że Aguero nie będzie starał się uniknąć kary, gdyż tuż po meczu Pep Guardiola przekazał, że jeśli jego piłkarzowi zostaną postawione zarzuty, to klub nie będzie się odwoływał. Jeśli napastnik Manchesteru City zostanie ukarany 3 meczowym zawieszeniem, nie zagra w derbach Manchesteru. Decyzja o dodatkowych 24 godzinach ma być podyktowana tym, że dziś jest ostatni dzień okienka transferowego.

Źródło:

Twitter

Dyskusja