Valencia dziękuje Herrerze za miłe słowa

628-390-valencia

Ander Herrera w jednym z wywiadów stwierdził, że Antonio Valencia to najlepszy prawy obrońca świata. Antonio podziękował swojemu koledzy z drużyny za te miłe słowa.

Valencia to jeden z filarów zespołu Jose Mourinho. Do tej pory zagrał w każdym meczu i przyczynił się do bramek strzelanych przez napastników Manchesteru United.

Dziękuje Anderowi za miłe słowa. Staram się pracować jak najciężej każdego dnia. Chcę pomóc Manchesterowi United, ponieważ kocham ten klub. Nie jestem zainteresowany nagrodami indywidualnymi.

Poprawa formy Valencii łączyła się z przybyciem Jose Mourinho na Old Trafford. Według Sir Matta Busby’ego Portugalczyk zdołał zaszczepić w piłkarzach United mentalność zwycięzców.

Mourinho dał nam zastrzyk pozytywnej energii. Wszyscy są pewni siebie i chcą grać. Pracujemy ciężko i widzimy efekty w trakcie spotkań. Główny cel Mou to zwyciężanie. Na razie udaje nam się sprostać jego oczekiwaniom. Już teraz widać, że gramy ofensywnie i zależy nam na zdobywaniu goli. Mamy w drużynie kilku bardzo utalentowanych piłkarzy, dzięki czemu osiągamy lepsze wyniki.

Głównym adresatem dośrodkowań Ekwadorczyka jest Zlatan Ibrahimovic. Szwed zdobył już 2 gole po dośrodkowaniach z prawej flanki.

W końcu mamy napastnika, który jest w stanie walczyć w powietrzu po moich dośrodkowaniach. Wiemy, co osiągnął Zlatan, ale zdajemy sobie sprawę, że nadal jest głodny sukcesów. Ibra dobrze wszedł sezon, a naszym zadaniem jest pomaganie mu. Wiemy, że możemy mu zaufać, bo gra dobrze tyłem do bramki.

Źródło:

ManUtd.com

Dyskusja