Sky Sports: Schweinsteiger marzy o grze w United

kadra-628-390-schweinsteiger

Marzeniem Bastiana Schweinsteigera jest by wrócić do gry w Manchesterze United i pomóc drużynie osiągnąć cele, które sobie zakładają, lecz Niemiec nie wyklucza też transferu do MLS – informuje “Sky Sports”.

Pomocnik Czerwonych Diabłów przekazał niedawno, że nie chce odchodzić do żadnej europejskiej drużyny, gdyż Manchester United był jedynym klubem, który mógł go nakłonić do opuszczenia Bayernu Monachium. Schweinsteiger nie znajduje się jednak w planach Jose Mourinho, choć sam pragnąłby wrócić do treningów z drużyną.

Oczywiście moim marzeniem jest wrócić do gry w Manchesterze United i pomóc im w osiągnięciu celów, które sobie założyli. Rozmawialiśmy z Jose Mourinho i nie mam z nim żadnego problemu. Odbyliśmy dobrą rozmowę, w której wyraził swoje stanowisko, a także ja powiedziałem czego chcę.

– Zobaczymy jak sprawy będą się miały we wrześniu i październiku, ale jest szacunek między nami, a to dla mnie bardzo ważne. Oczywiście nie zamierzam kończyć z grą w piłkę – powiedział Niemiec.

Schweinsteiger przegapił szanse transferu do MLS, gdyż okienko jest tam już zamknięte, ale nie wyklucza on transferu za ocean w przyszłości.

Okno transferowe w USA jest zamknięte, więc nigdzie nie odchodzę. Moim marzeniem jest nadal grać dla Manchesteru United i nadal mam nadzieję, że dostanę szansę.

– Grałem w półfinałach Mistrzostw Europy jako członek drużyny Mistrzów Świata, więc wierzę w swoje umiejętności i marzę by pomóc United. Myślę, że w zeszłym roku moje zawieszenie sprawiło, że sprawy potoczyły się później niekorzystnie, dodatkowo doznałem w późniejszym czasie dwóch kontuzji. Tak jak jednak powiedziałem wcześniej, moje marzenie i cel to gra dla United, ale zobaczymy oczywiście jak się sytuacja rozwinie. USA to oczywiście jest jakaś opcja – zakończył Bastian.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja