Fosu-Mensah: Nie mam powodów do narzekań

628-390-fosu-mensah-3

Timothy Fosu-Mensah mimo braku minut na boisku, nie narzeka na swoją pozycję w drużynie Manchesteru United, gdyż jak powiedział, Jose Mourinho dał mu jasno do zrozumienia, że pokłada w nim duże nadzieje.

Holender nie wystąpił w żadnych z dotychczasowych meczów Czerwonych Diabłów, ale znajduje się w kadrze pierwszego zespołu i z pewnością będzie mógł liczyć na grę we wrześniu, kiedy to oprócz rozgrywek ligowych, podopieczni Jose Mourinho będą walczyć także w pucharach.

Wszystko przebiega dobrze. Jestem zdrowy i nie mam wiele powodów do narzekań. Nie grałem dotychczas, ale trenuję z pierwszym zespołem i będę walczył o miejsce w składzie.

– Rozmawiałem z Jose Mourinho o moim rozwoju, który przebiega dobrze. Mourinho wierzy we mnie, dlatego jestem w jego kadrze.

Fosu-Mensah poruszył też temat wspólnych treningów ze Zlatanem Ibrahimoviciem, który jest niemal dwukrotnie od niego starszy.

– Marzenie się spełniło. Treningi ze Zlatanem to coś wyjątkowego i można się od niego wiele nauczyć. Po treningach można zobaczyć jak wykonuje on rzuty wolne i jak wykańcza akcje, widać u niego wtedy, że jest piłkarzem ze Światowego topu.

Dyskusja