“Cztery dni wolnego dla dużego gościa!”

628-390-zlatan-galatasaray-2

Zlatan Ibrahimovic z uwagi na swój wiek może liczyć na specjalne traktowanie w Manchesterze United. Jose Mourinho zdecydował, że po rozegraniu 4 pełnych meczów, jego podopieczny zasłużył na kilka dni wolnego.

Wielu piłkarzy United wyjeżdża w najbliższych dniach na zgrupowania swoich reprezentacji, natomiast Ibrahimovic, który po Mistrzostwach Europy zakończył reprezentacyjną karierę, ma czas na regenerację przed derbami Manchesteru.

Zlatan ma 34 lata i jest drugim po Michaelu Carricku najstarszym piłkarzem w zespole Czerwonych Diabłów. Ze względu na jego wiek i intensywność rozgrywek w Anglii, Jose Mourinho chce jak najlepiej zadbać o zdrowie swojego napastnika.

Gdy masz 34 lata, potrzebujesz odpoczynku. Nie możesz zagrać 70 meczów. Pozostali piłkarze, którzy nie jadą na mecze reprezentacji, dostaną 2 dni wolnego, natomiast Zlatan dostanie specjalne wakacje – powiedział Mourinho.

–  On grał w każdym z meczów w pełnym wymiarze czasowym. Cztery mecze, w których zagrał 360 minut. Daję cztery dni wolnego wielkiemu gościowi! – dodał żartobliwie menadżer Czerwonych Diabłów.

Dyskusja