Rooney: Ibra, Pogba i Mourinho odmienili Man Utd

628-390-rooney-12

Wayne Rooney utrzymał pewne miejsce w wyjściowym składzie Manchesteru United, mimo że do zespołu dołączyło kilku bardzo dobrych piłkarzy. Kapitan wierzy, że transfery pomogą klubowi w walce o najwyższe cele.

Pamiętam moje początki na Old Trafford. W oczach moich kolegów z drużyny widziałem chęć zwycięstwa. Teraz jest podobnie. Wszystko zaczęło się od Jose Mourinho. Przyjście jednego z najlepszych menadżerów na świecie pokazuje nam, że naszym zadaniem jest gra na najwyższym poziomie. Widzimy przy linii bocznej kogoś takiego i wiemy, jakie cele przed nami postawiono.

Jose Mourinho jest znany ze swoich płomiennych przemów. Wayne wyjawił, co Mou powiedział piłkarzom Manchesteru United po swoim przybyciu na Old Trafford.

Powiedział nam, że musimy wygrywać. Mourinho to zwycięzca i ciągle chce to robić. Ściągnął do klubu piłkarzy o światowej klasie. Udowodnił nam, że ma wobec nas oczekiwania. Do tego potrafi poprawić twój poziom pewności siebie.

Zlatan zaliczył bardzo dobre wejście do Manchesteru United. Rooney nie jest tym zaskoczony.

Zlatan to wysoki i silny napastnik. Ibra to przykład piłkarza, który powinien grać w takim klubie jak Manchester United.

Wayne przyznał, że dostrzega zmiany, które nastąpiły w Pogbie od czasu odejścia do Juve.

Paul stał się piłkarzem, który w pełni zrealizował swój potencjał. 5 lat temu wierzyliśmy, że będzie jednym z najlepszych zawodników. W tym czasie zdobył potrzebne doświadczenie – zagrał w finale Ligi Mistrzów i Mistrzostw Europy.

Kapitan jest podekscytowany rozpoczynającym się sezonem i wierzy, że zespół dokona wielkich rzeczy.

Wszyscy czujemy ekscytację. Nowy menadżer i transfery sprawiły, że czujemy się mocni. Obecny Manchester United nie jest zespołem Rooneya czy zespołem Zlatana. Jesteśmy kolektywem i musimy walczyć w każdym meczu.

Źródło:

YouTube

Dyskusja