Ferdinand i Scholes wskazują pozycję dla Rashforda

628-390-scholes-2

Wayne Rooney zaliczył asystę we wczorajszym meczu z Hull City, jednak przez większość meczu nie grał najlepiej. Paul Scholes i Rio Ferdinand uważają, że słabsza postawa nie powinna spowodować posadzenia kapitana na ławkę w najbliższych meczach.

Byli zawodnicy United zostali zapytani o to, kto powinien ustąpić miejsca Marcusowi Rashfordowi w pierwszym składzie “Czerwonych Diabłów”.

Martial jest rozczarowujący. Moim zdaniem powinien odpocząć. Powinien posiedzieć na ławce i obejrzeć mecze z zeszłego sezonu w których ratował cały zespół. Czasami młody zawodnik musi posiedzieć na ławce. To pomaga w odzyskaniu apetytu na grę. Rashford jest niesamowity i Martial mógłby ustąpić mu miejsca. – powiedział Rio.

Paul Scholes był tego samego zdania.

Martial nie gra najlepiej, ale Mata również nie jest zawodnikiem, który musi grać. Rashford mógłby też grać na pozycji numer 10, ale Wayne Rooney jest nietykalny. Nie chodzi tylko o opaskę kapitańską, ale to co robi na boisku. Nie był najlepszym piłkarzem na boisku, jednak potrafił stworzyć jedną okazję, którą zakończyła się golem. – dodał Scholes.

Rio Ferdinand uważa, że Rooney może być niewidoczny przez cały mecz, jednak ma umiejętności, które pozwalają mu stwarzać zagrożenie w każdym momencie.

Rooney może być cofnięty i pomagać w rozegraniu, jednak nigdy nie wiesz, kiedy zaatakuje i popisze się fenomenalnym zagraniem.

Źródło:

YouTube

Dyskusja