Bailly: Podjąłem właściwą decyzję

Eric Bailly 2

Eric Bailly po kilku dobrych meczach stał się ulubieńcem kibiców Manchesteru United. Obrońca nie ma wątpliwości, że decyzja o transferze na Old Trafford była jedną z jego najlepszych.

Eric dołączył do Manchesteru United z Villareal. Był najmniej znanym piłkarzem zakupionym w tym okienku transferowym, ale wspaniała postawa sprawiła, że kibice nie wyobrażają sobie linii obrony bez reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej.

Bailly został wybrany graczem meczu z Leicester, Bournemouth i Hull.

Nigdy nie spodziewałem się, że zostanę wybrany graczem meczu. Zdobyłem te nagrody ze względu na moją ciężką pracę. Wybrałem Manchester United, ponieważ to jeden z najwspanialszych klubów. Do tego wiedziałem, że na Old Trafford są ludzie z charakterem. Pokazali mi, jak wysoko cenią moje umiejętności. Nie musiałem długo zastanawiać się nad decyzją.

Eric przyznaje, że wszyscy rywale w Premier League stanowią dla niego wyzwanie.

Większość piłkarzy w Premier League ma wysokie umiejętności. Nie mam preferencji, co do rywali. Adaptuję się  do przeciwnika i uniemożliwiam mu swobodną grę. Na tym poziomie nie ma dużej różnicy pomiędzy piłkarzami. Jeśli jesteś w Premier League, to grasz na pewnym poziomie.

Źródło:

ManUtd.com

Dyskusja