Trzy punkty dla Manchesteru United po szalonej końcówce

nowe

Manchaster United po szalonej końcówce pokonuje Hull City i zdobywa kolejny komplet punktów. Jedyną bramkę zdobywa Marcus Rashford w doliczonym czasie drugiej połowy.

W 10 minucie pierwszą dogodną sytucję na zdobycie bramki miał Zlatan Ibrahimović, jednak strzał głową nieznacznie ponad bramką.

Hull City na swoją szansę musiało czekać do 25 minuty i strzału z rzutu wolnego Snodgrassa. Chwilę później przed kolejną szansą na bramkę staje Snodgrass, jednak dośrodkowanie w ostatniej chwili blokuje Luke Shaw.

W 34 minucie przed szansą na zdobycie bramki z rzutu wolnego staje Juan Mata, jednak strzał zdecydowanie zbyt lekki by mógł zaskoczyć bramkarza Hull. Dwie minuty później po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Hull, jeden z obrońców gospodarzy blokuje ciałem strzał Wayne Rooneya po skutecznej interwencji bramkarza.

W doliczonym czasie pierwszej połowy przed szansą na zdobycie czwartej bramki staje Zlatan Ibrahimović, jednak po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Wayne Rooneya jest na spalonym. I tym samym do przerwy mamy bezbramkowy remis.

Po zmianie strony w drugiej połowie przewaga coraz bardziej widoczna. W 60 minucie na strzał z przd pola karnego decyduje się Anthony Martial, jednak strzał mija bramkę Jakupovicia.

W 73 minucie do źle wybitej piłki z pola karnego dopada Wayne Rooney, jednak strzał po raz kolejny mija bramkę. Chwilę później przed szansą na bramką staje ekipa Hull, jednak strzał po rykoszecie mija bramkę obok zaskoczonego Davida De Gei.

W 79 minucie na strzał w polu karnym rywali decyduje się Marcus Rashford, jednak po rak kolejny górą bramkarz Hull.

W 88 po raz kolejny na strzał z przed pol karnego decyduje się jeden z zawodników Manchesteru United, jednak strzał Paula Pogby mija bramkę.

Marcus Rashford w 93 minucie strzela na 1:0 po podaniu Wayne Rooneya i jak się okazuje była to decydująca akcja meczu.

Hull City – Manchester United 1:0 (0:0)

90+3 Rashford

Hull City: Jakupović – Elmohamady, Livermore, Davies, Robertson, Huddlestone, Meyler, Clucas, Snodgrass (Maloney 48′), Diomande, Hernandez (Maguire 83′)

Manchester United: De Gea – Valencia, Bailly, Blind, Shaw, Fellaini, Pogba, Mata (Rashford 72′), Rooney (Smalling 90′), Martial (Mychitarian 61′), Ibrahimović