Romero: Mourinho odmienił United

628-390-romero-2

Sergio Romero jest pod wrażeniem Jose Mourinho i jego dotychczasowego wpływu na drużynę Manchesteru United. Zdaniem Argentyńczyka, mimo krótkiej obecności Portugalczyka w klubie z Old Trafford, bardzo zmienił on klub.

Jose nie jest skomplikowaną osobą. Pokazuje wielką pokorę od pierwszego dnia. Nie znałem go wcześniej, a wysłał mi wiadomość, życząc powodzenia na Copa America, co mnie bardzo zaskoczyło.

– On ma oko na wszystko. To prawda, że od każdego oczekuje on szacunku, ale daje też wolną rękę podczas pracy. Zdejmuje z Ciebie presję, dlatego możesz pracować bez stresu.

– Jest tu krótko, ale zdążył pokazać nam taktyczną stronę swojej pracy i już można dostrzec inny Manchester United. Drużyna bardzo się zmieniła od momentu jego przyjścia – powiedział Romero dla ESPN FC Radio Argentina.

Romero jest numerem dwa w klubie za Davidem De Geą, ale napięty terminarz, obejmujący mecze Ligi Europy, daje szanse na występy dla Argentyńczyka. W poprzednim sezonie rozegrał on 10 meczów w barwach United i 12 spotkań w reprezentacji Argentyny.

Liczę, że ten sezon będzie lepszy od poprzedniego. Mam nadzieje na więcej okazji do gry w moim klubie i na pomoc mojej reprezentacji w awansie do Mundialu w Rosji – dodał.

Źródło:

ESPN

Dyskusja