Mourinho: Anthony spełnia moje oczekiwania

628-390-martial-12

Manchester United wszedł bardzo dobrze w nowy sezon zaliczając 3 wygrane w 3 pierwszych meczach, jednak Anthony Martial nie do końca może odnaleźć dyspozycję, jaką prezentował w poprzednim sezonie. Jose Mourinho jest jednak zadowolony z dotychczasowej gry Francuza.

Krytycy wielokrotnie szybko określają słabszą dyspozycję piłkarza w początkowej fazie rozgrywek jako syndrom drugiego sezonu, ale Jose Mourinho nie widzi tego u Martiala.

Jeśli drużyna nie gra wspaniale i piłkarze prezentują średni poziom, wtedy zawsze ktoś wyróżnia się ponad poziom. W zeszłym sezonie brak obecności Martiala w składzie oznaczał brak 3 punktów.

– W tym sezonie Martial nie trafił do siatki, ale mamy 3 wygrane. Drużyna gra dobrze, a inni piłkarze strzelają gole. Moim zdaniem gra on na przyzwoitym poziomie i na ten moment nie mógłbym oczekiwać niczego więcej.

– Nie brał udziału w przygotowaniach do sezonu i poza Pogbą był ostatnią osobą, która dołączyła do składu. Inni gracze mieli więcej czasu, ale moim zdaniem daje on sobie radę i ma przed sobą normalny sezon, który dla zawodnika o jego jakości, będzie dobrym sezonem. Jestem zdania, że w tym sezonie zaprezentuje się on dobrze – powiedział Mourinho.

Źródło:

manutd.com

Dyskusja