Mourinho: Przed nami bardzo spokojny tydzień

628-390-mourinho-9

Jose Mourinho przekazał na dzisiejszej konferencji prasowej, że nie spodziewa się żadnych helikopterów przylatujących do Manchesteru United z nowymi piłkarzami w Deadline Day.

Mourinho ma za sobą pracowite lato, podczas którego sprowadził na Old Trafford między innymi Zlatana Ibrahimovicia i Paula Pogbę, a także pożegnał się z kilkoma zawodnikami. Menadżer United jest zadowolony z obecnej kadry i powiedział, że nie należy się spodziewać już żadnych wzmocnień pod koniec okienka transferowego.

Mam w składzie 23 piłkarzy i nikt z tych piłkarzy już nie odejdzie, ani nikt nowy nie przyjdzie. Ta liczba zawodników jest więcej niż wystarczająca, a jeśli zajdzie taka konieczność, mam też kilku młodych chłopaków w akademii i będę bardziej niż szczęśliwy, jeśli będę mógł przyspieszyć ich rozwój.

– Myślę, że mamy przed sobą bardzo cichy tydzień. Bez helikopterów przylatujących do czy wylatujących z Manchesteru United, jestem bardziej niż szczęśliwy z powodu składu jaki posiadam – powiedział Mourinho.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja